Objednávky přepravy

Přeprava do 10 tun

 

R. Kopáček   Mob.: 725 855 331

 

Přeprava nad 10 tun

 

J. Chuchlík    Mob.: 602 477 987

Z. Kopecký   Mob.: 606 682 152

P. Kopecký   Mob.: 728 940 829

 

 objednavky(zavináč)dslogistic.cz 

Spedice

Kvalitní zázemí a počet vozidel nám umožňuje až 95% zakázek zabezpečit samostatně, zbylou část zajistíme prostřednictvím obchodních partnerů. Preferujeme pouze kvalitní a spolehlivé dopravce, kteří splňují naše podmínky viz Podmínky spolupráce.

Pokud nám upřesníte údaje o požadované trase, obratem vám sdělíme cenu přepravy včetně všech potřebných informací. Naši dispečeři jsou vám k dispozici v době od 6 do 18 hod.

Dispečink:

Tel.: 725 129 087 (v naléhavých případech možno volat kdykoliv).

E-mail: objednavky(zavináč)dslogistic.cz

Naši dispečeři

Satelitní monitorovací systém

Všechna naše vozidla jsou monitorována pomocí satelitního systému GPS. Toto zařízení podává našim dispečerům informace o okamžité poloze vozidel v reálném čase. V případě zájmu jsme schopni sdělit našim zákazníkům aktuální polohu konkrétních vozů. Pro monitorování využíváme vnitropodnikovou a webovou aplikaci (přístupná přes webový prohlížeč ze všech míst s dostupným internetovým připojením).

Dotykové tablety do všech aut

V roce 2012 se naplno rozběhla dlouho plánovaná akce - vybavení všech vozidel dotykovými tablety, ve kterých je nainstalována námi navržená aplikace DS Info. Tato aplikace značně usnadňuje komunikaci mezi dispečery a řidiči. Hlavní změnou a přínosem je zmírnění chybovosti a zrychlení dispečinku, neboť došlo k upuštění od každodenního telefonického zadávání práce všem řidičům. V budoucnu by mělo úplně skončit i vypisování stazek. Zavedení tohoto programu je důležité při dalším plánování rozvoje naší firmy v současné tvrdé konkurenci dopravních firem.