Objednávky přepravy

Přeprava do 10 tun

 

R. Kopáček   Mob.: 725 855 331

 

Přeprava nad 10 tun

 

J. Chuchlík    Mob.: 602 477 987

Z. Kopecký   Mob.: 606 682 152

P. Kopecký   Mob.: 728 940 829

 

 objednavky(zavináč)dslogistic.cz 

Spolu na jedné lodi

V úterý 18. června jsme se vydali s dětmi ze Základní školy speciální, Mateřské školy speciální a Dětského centra Jilemnice na společnou výpravu. Děti krátce po osmé přicupitaly před školu, s úsměvem na tváři a pěkně vymódění do námořnického. Jejej, to jsme trošku prokaučovali, protože jsme si tak nějak malinko zapomněli zjistit téma našeho výletu. Nevadí, děti nás vzaly mezi sebe i tak:) Nic nebránilo tomu vyrazit. Klidným pohodovým tempíčkem jsme prošli městem, skrz náměstí, přes park, cestou necestou až jsme se dostali k našemu cíli. Byla jím roubenka pod kopcem Kozincem. 

Paní učitelky měly připravené občerstvení, napečeno, paráda. Trošku vydechnout, něco studeného napít, děti hezky napápnout a šup vymýšlet nějaké hrátky. Ideální čas jim trošku pomoct. Námořníci, nastoupit a seřadit! Tak, a teď je tu máme všechny pohromadě a nic nebrání tomu, jim předat dárečky, co jsme si pro ně připravili. Děti se zabavily takřka okamžitě, účel splněn :)

Dovádění přerušil první tón kytary. Čas na další překvápko, kterým byli náš všestranně nadaný umělec, zpěvák Roman Kopáček se svou neméně slavnou parťačkou Vendy ze skupiny Soumrak. Honem nechat všeho a jít se k nim přidat. Děti zářily a vypadaly tak spokojeně. Nebály se a začaly hnedka tancovat a zpívat, vždyť spoustu písniček samy i znaly. Čas ale tak neúprosně letí a my tu máme poslední písničku. Teď už jen pomaličku sbalit věcičky a může se zase vyrazit. Počkat, ještě ne, ještě chybí autogram od zpěváků:) Tak, ale teď už opravdu hurá zpátky do školy.

Bylo vedro, spíš až neuvěřitelně moc vedro, ale děti byly statečné a v pohodě a klídku zvládly i cestu zpátky. Tak před školou se zase pěkne rozloučit a budeme se těšit na někdy příště. Bylo to pro nás příjemné netradičně strávené dopoledne. Fotografie naleznete na následujícím odkazu Spolu na jedné lodi.