Objednávky přepravy

Přeprava do 10 tun

 

R. Kopáček   Mob.: 725 855 331

 

Přeprava nad 10 tun

 

J. Chuchlík    Mob.: 602 477 987

Z. Kopecký   Mob.: 606 682 152

P. Kopecký   Mob.: 728 940 829

 

 objednavky(zavináč)dslogistic.cz 

Děláme radost...:))

V pátek 23. května se konala oslava u příležitosti 10 let založení MŠ a ZŠ speciální Srdíčko, Jilemnice a my se podíleli na organizování této významné akce. Slavnostní den začal krátce po 9h ranní, kdy se začali scházet první návštěvníci. Paní ředitelka Iva Nálevková po krátkém proslovu odhalila pamětní tabuli, která se od tohoto dne hrdě tyčí před branami školy. Následovalo veselé divadélko, které si připravily maminky z Mateřského centra "Rodinka" z Jilemnice. Po nich nám zazpívali dětské písničky Vendy Albrechtová a Ondřej Paska.

Odpoledne jsme trošku přitvrdili. Pozvání přijali členové skupiny Soumrak a sebou měli další dvě překvápka. Malého šestiletého bubeníka Štěpánka Kolačného, který to neskutečně rozbalil. V zápětí dorazila zástupkyně mladé generace fanoušků Soumraku devítiletá Veronika Horáčková, která si dala se skupinou jednu písničku a zvládla své vystoupení na jedničku. Během celého dne děti dováděly, hopsaly na trampolíně, jezdily na ponících, nakoukly do naší Scanie. Prostě, každý se vyřádil tak, jak ho to baví. Připraveno bylo po celou dobu občerstvení, grilování, spousta dobrot.

Sluníčko nás hřálo, panovala úžasná atmosféra a pro nás to byl opravdu příjemně strávený den. Ještě jednou velké díky všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na přípravách, či si našli chvilku čas a připravili pro děti jedinečná parádní vystoupení. Nám byl největší odměnou neutichající dětský smích a upřímná radost ve tvářích. To si pak člověk uvědomí, že pomáhat má opravdu smysl! Více fotek najdete tady Oslava 10 let MŠ a ZŠ speciální Srdíčko.