Objednávky přepravy

Přeprava do 10 tun

 

R. Kopáček   Mob.: 725 855 331

 

Přeprava nad 10 tun

 

J. Chuchlík    Mob.: 602 477 987

Z. Kopecký   Mob.: 606 682 152

P. Kopecký   Mob.: 728 940 829

 

 objednavky(zavináč)dslogistic.cz 

Servis vozidel

V našich servisních střediscích v Kundraticích a Libštátě vám náš tým vyškolených mechaniků zajistí běžné opravy a údržby nákladních vozidel a návěsové techniky. Naši technici mají dlouholeté zkušenosti získané údržbou rozsáhlého vozového parku a jsou pro vás schopni zajistit následující činnosti:

Servisní středisko v Kundraticích

  • běžné opravy hnacích agregátů (motory, převodovky, nápravy)
  • opravy nástavby, el.instalace
  • výměna oleje
  • brzdová diagnostika: Wabco
  • svařování hliníku
  • servis návěsové techniky aj.

U návěsové techniky se orientujeme především na servis nápravnic BPW, ale opravujeme i nápravnice jiných typů. V rámci servisních prací provádíme i karosářské opravy menšího rozsahu. Kromě servisních služeb vám zajistíme i náhradní díly na nákladní vozidla a návěsy. Na obou střediscích provozujeme vlastní mycí zařízení (mycí rampa, vysokotlaký čistič wap). V říjnu 2016 jsme instalovali nový mostový jeřáb o nosnosti 3200 kg na dílně v Libštátě. Naše dílenská střediska zobrazené na mapě naleznete po kliknutí na následující odkazy  Dílny Kundratice, Dílny Libštát.

Provozní doba (v jiném čase dle dohody)

Nabízíme kvalitně a odborně provedené opravy za rozumné ceny. Pokud potřebujete další podrobnosti o našich službách neváhejte nás kontaktovat.

Petr Janovský

Tel.: 602 342 310
E-mail: janovsky(zavináč)dslogistic.cz