Objednávky přepravy

Přeprava do 10 tun

 

R. Kopáček   Mob.: 725 855 331

 

Přeprava nad 10 tun

 

J. Chuchlík    Mob.: 602 477 987

Z. Kopecký   Mob.: 606 682 152

P. Kopecký   Mob.: 728 940 829

 

 objednavky(zavináč)dslogistic.cz 

O nás

Společnost DS Logistic s.r.o. byla založena v roce 2004 jako dceřiná společnost firmy Josef Chuchlík DS - Doprava služby CHUCHLÍK. Hlavním důvodem vzniku bylo osamostatnění logistické činnosti od ostatních aktivit mateřské firmy a následná specializace na tuto činnost, která umožňuje zkvalitnění poskytovaných služeb, přičemž spolupráce s DS Chuchlík poskytuje stabilní zázemí a jistotu pro další vývoj.

DS Logistic s.r.o. je silnou společností, která se zaměřuje na dopravní a spediční činnost, zemní práce, stavební práce, servis vozidel a prodej pohonných hmot.

Jednou z našich hlavních priorit je osobitý přístup k jednotlivým zákazníkům. Nepreferujeme strohé elektronické objednávání a komunikaci. Chceme znát své obchodní partnery a snažíme se co nejvíce vnímat jejich potřeby. Naši dispečeři jsou ochotni přijet do provozu, nastudovat stavby, poznat specifika každé výroby. To ve výsledku přinese úsporu nákladů i času oběma stranám.

Společnost DS Logistic s.r.o. je certifikována a hodnocena dle mezinárodních norem:

  • ČSN EN ISO 9001:2009 (od roku 2004)
  • GMP+ B4 (od roku 2013)
 

Certifikaci provedla v obou případech mezinárodně působící renomovaná certifikační společnost Bureau Veritas Quality International. Více informací o certifikaci naleznete na následujícím odkazu Systémy managementu kvality.

 

29 LET zkušeností v nákladní dopravě mateřské firmy DS CHUCHLÍK, stabilní zázemí, logistika řízení prověřená certifikací ISO, rozsáhlý vozový park a spolehliví zaměstnanci dávají našim zákazníkům záruku kvalitní a včas provedené přepravy.