Objednávky přepravy

Přeprava do 10 tun

 

R. Kopáček   Mob.: 725 855 331

 

Přeprava nad 10 tun

 

J. Chuchlík    Mob.: 602 477 987

Z. Kopecký   Mob.: 606 682 152

P. Kopecký   Mob.: 728 940 829

 

 objednavky(zavináč)dslogistic.cz 

Doprava

Specializujeme se na nákladní přepravu sypkých hmot a obalových směsí převážně na vnitrostátních trasách. Zabezpečujeme zásobování stavebními hmotami a kamenivem pozemní a silniční stavby, obalovny, betonárny, chemické provozy apod. V současné době disponujeme přibližně více než 110 vozidly, z nichž největším podílem jsou zastoupeny vozy MERCEDES BENZ a VOLVO, dále MAN a SCANIA, opatřené návěsy Schwarzmüller a STAS. Vozový park je tvořen vozy firmy DS Holding a.s. a firmy AD Mach. Průběžně dochází k nákupu nových vozidel, abychom splňovali ty nejpřísnější limity emisních tříd, norem a požadavků pro silniční provoz.

V našem vozovém parku naleznete následující typy vozidel:

  • Mercedes-Benz Actros 18.51, Mercedes-Benz Actros 2644, Mercedes-Benz Actros 1844
  • MAN TGX 24.480, Volvo FH13, Scania

K přepravě používáme velkoobjemové návěsy přizpůsobené i k převozu uhlí a hnojiv. To umožňuje maximální efektivitu přepravy a snižuje cenu ve prospěch zákazníka. Zajistíme přepravu v řádu desítek tisíc tun materiálu, ale i jednotlivých nákladů. Část našich vozidel je připravena pro převoz obalovaných směsí do finišerů (ocelová korba v půlkulatém segmentovém provedení, absence pravoúhlých rohů, užitečné zatížení 32 tun, sklopný úhel 50 stupňů). Vždy se snažíme maximálně vyhovět potřebám našich klientů.

29 LET zkušeností v nákladní dopravě mateřské firmy DS CHUCHLÍK, stabilní zázemí, logistika řízení prověřená certifikací ISO, rozsáhlý vozový park a spolehliví zaměstnanci dávají našim zákazníkům záruku kvalitní a včas provedené přepravy.